Aktuální volná místa

V současné chvíli hledáme kolegy na následující pozice:
 
Web developer více >
Application developer více >
Framework developer více >
Zákaznická podpora více >

Hledáme právě tebe?

Do našeho pracovního týmu nehledáme pouze „další zaměstnance“. Hledáme týmové hráče, kteří mají tvůrčí a inovativní myšlení, k zadané práci přistupují pečlivě a zodpovědně a ty, kteří nehledají stereotypní práci. Kvalitního člověka dokážeme ocenit a vytvořit mu pracovní podmínky, které mu budou vyhovovat.

 
Měl bys dokázat si udělat legraci sám ze sebe, mít smysl pro kolektivní práci i zábavu a vzít za své firemní hodnoty:
Fair play – Důležitý je pro nás korektní a vyrovnaný vztah se zákazníky, partnery i zaměstnanci.
Odbornost – Dlouhodobě získané odborné znalosti a zkušenosti jsou pro nás základem úspěchu naší práce.
Týmová spolupráce – Soudržnost celého týmu z nás dělá silného hráče na trhu. Vzájemnou spoluprácí dokážeme vytvářet opravdové hodnoty.
Odpovědnost – Jsme pečliví a ke každému případu i jednotlivci přistupujeme zodpovědně a odhodlaně. Stojíme si za výsledky naší práce!
Důvěrnost – Přistupujeme důvěrně ke všem informacím získaných v průběhu spolupráce s našimi zákazníky a partnery. 
Rozvoj – Usilujeme o neustálé zlepšování firemních procesů a nabízeného produktu. Inovace a stálý posun vpřed jsou pro nás každodenním vodítkem k úspěchu.
 

Co ti přinese práce v myWAC TECHNOLOGIES?

Můžeme ti nabídnout zázemí stabilní firmy, v oblasti informačních systémů pracujeme už 20 let a naše vlajková loď - myWAC je na trhu už 17 let.
Přitom jsme stále malí a pružní, aktuálně je nás kolem 20ti. Pokud nechceš být kolečkem v nadnárodní korporaci a chceš aby tvoje práce byla vidět, jsme firma přesně pro tebe.
Standardně nabízíme plný úvazek na HPP, ale pokud ti vyhovuje jiná forma spolupráce, určitě se domluvíme.
 

Dobrou práci dokážeme také ocenit. A to nejem finančně. S firemními benefity nešetříme.

 

Můžeš se těšit třeba na pružnou pracovní dobu, částečný home office, stravenky, občerstvení na pracovišti, sick days, docházkový půlden, vzdělávací kurzy a další.

 

Odreagovat se od práce můžeš ve speciální Relax zóně s ping-pongovým stolem, air hockey, kulečníkem, knihovnou nebo Playstationem.

Pravidelně také pořádáme převážně sportovní firemní akce - vyrážíme na kola, do alp, nebo třeba na pěší tůru po horách.

Osobní rozvoj

Po celou dobu práce v myWAC TECHNOLOGIES ti poskytneme dostatek prostoru k osobnímu rozvoji. V průběhu roku navíc pořádáme řadu školení v rámci jednotlivých oddělení i celé firmy.

První tři měsíce budou především poznávací. Získáte základní informace o naší firmě a samotném myWACu, ale také projdete intenzivním školením pro vaši pozici. Seznámíte se s oddělením, kde budete pracovat a s jeho interními postupy. Ke všem tvým výstupům dostaneš zpětnou vazbu. Zkrátka se tě budeme snažit více poznat a ty budeš mít šanci poznat nás.

 

Kde budeš pracovat

Kanceláře máme v samotném centru Brna (Nové sady 2), kousek od hlavního nádraží s možností parkování na vyhrazeném parkovišti.

 

Benefity

S firemními benefity nešetříme. Za samozřejmé považujeme stravenky a občerstvení na pracovišti, každého půlroku si navíc můžete vybrat i jeden sickday. Díky pružné pracovní době zároveň můžete jednou měsíčně využít i tzv. docházkový půlden.

Odreagovat se od práce můžete ve speciální Relax zóně s ping-pongovým stolem, knihovnou nebo Playstationem. Pravidelně také pořádáme převážně sportovní firemní akce.

© 2024 myWAC TECHNOLOGIES s.r.o. - Všechna práva vyhrazena
INFO LINKA MYWAC: +420 541 217 112