Nákup licencí

Zastánci klasického modelu zakoupení licencí mají dvě možnosti, provozovat myWAC v našem cloudu obdobně jako v předchozím případě, nebo jej provozovat na vlastní infrastruktuře.

Z pohledu financí to znamená pořízení licencí, které zaplatíte po podpisu smlouvy a v případě vlastní infrastruktury také investici do ní, pokud již odpovídající nevlastníte.

Co se týká implementace, zaplatíte ji na základě kvalifikovaného odhadu náročnosti implementace formou dílčích záloh podle očekávaných nákladů po podpisu smlouvy.

Služba

Nejvíce rozšířenou formou v posledních letech je provozování našeho systému formou služby. Říkáme jí myWAC Express. Běží v našem cloudu a vám odpadají starosti. Z pohledu financování to znamená nulovou vstupní investici, platíte pouze pravidelné měsíční platby za provozování služby. To vám umožní finanční prostředky, které by jinak bylo nutné investovat do pořízení licencí, vlastního serveru, operačního systému, databáze či záložního řešení, použít pro samotné podnikání. Potřebujete pouze rozumné připojení k internetu a koncová zařízení (počítač, tablet, smartphone, mobilní terminál).

Nasazení informačního systému pochopitelně vyžaduje celou řadu činností, kterým se souhrnně říká implementace.

Pokud změníte názor, můžete licence odkoupit se zohledněním již zaplacených měsíčních plateb.

Možnosti pořízení

Důležitou věcí je bezesporu rozhodnutí o pořízení nového informačního systému. První, co každému vyvstane na mysli, jsou samozřejmě peníze na jeho pořízení. Víme všichni, že se nejedná o levnou záležitost. O to víc vás určitě potěší, že umíme nabídnout pořízení kvalitního produktu včetně implementace za velice zajímavých podmínek.

 

© 2024 myWAC TECHNOLOGIES s.r.o. - Všechna práva vyhrazena
INFO LINKA MYWAC: +420 541 217 112